Jsem mámou dvou holčiček, které do mého života přinesly mnoho nového a neustále mě učí se posouvat dál a zároveň se navracet zpět k sobě, ke svým kořenům.

Jsem také milující ženou, která si užívá péči o rodinu a každodennost všedního života. Naplňuje mě žít obyčejný život a v tichosti ho pozorovat. 

V životě jsem si několikrát vybrala cestu velmi odlišnou od toho, jak by se to "mělo" dělat a nikdy mě to nezklamalo. Věřím, že stojí za to jít za tím, co skutečně cítím uvnitř sebe sama. I když se mi někdy nechce a musím kvůli tomu vykročit z komfortní zóny, vždy mi to přinese radost a spokojenost.

Mé dva porody ve mně otevřely mnoho dveří  a to, co je za nimi stále zkoumám.  Je to také to, proč jsem se vydala na cestu duly, abych mohla i dalším ženám poskytnout informace, péči a podpořit je v tom, co skutečně cítí jako pro sebe a svou rodinu správné i když jim okolí kolikrát tvrdí opak.Žena se potřebuje cítit bezpečně, aby mohla porodit v klidu a plně důvěřovat svému tělu a intuici. To, jakým způsobem přicházíme na svět se v naší společnosti stále velmi podceňuje a přitom to ovlivňuje celý náš zbytek života . Proto bych ráda podpořila všechny ženy, které si přejí porodit podle svých představ a vědomě o svém porodu rozhodovat.

Jako dula Vám budu oporou během těhotenství, podpořím důvěru ve Vaše tělo, projdu s vámi klíčová témata, poskytnu dostatek informací, ve kterých Vám pomůžu se zorientovat. Vždy budu brát ohled na Vaše individuální potřeby i potřeby celé rodiny. Během porodu Vás budu podporovat a pomohu Vám vědomě projít porodním procesem. Po porodu vám budu oporou, pomohu se zpracováním porodního zážitku. Podpořím Vás v péči o miminko, poradím s kojením. Věřím, že každá žena v sobě nese moudrost toho, jak porodit a dula je tu od toho, aby ji v dnešní době, která nás odpojuje od vnímání našeho těla, pomohla tuto moudrost znovu nalézt.

Nebudu  Vám říkat, co a jak máte udělat, ale podpořím Vás v tom, co si skutečně přejete. 


VZDĚLÁNÍ

  • 2016 - Akreditovaný kurz Yoga teacher, specializace Hatha yoga u Power yoga Akademie
  • 2018 - Kurz pánevního dna metodou 3x3 se zaměřením na těhotenství, porod a šestinedělí u Školy pánevního dna 
  • 2021 - Výcvik pro duly u Ammadula Akademie
  • 2021 - Kurz aromaterapie pro duly od Santala Aromaterapie
  • 2021 - Kurz laktačního poradenství u organizace Přirozené kojení
  • 2021 - Školení o psychické pohodě od organizace Úsměv mámy
  • 2022 - Kurz "Jak pečovat o císařovnu" u Dagmar Ludvíčkové
  • 2022 - Kurz Rebozo a zavinování bříška v praxi porodní asistentky u Kristiny Zemánkové
  • 2022 - Školení o právech v porodnické praxi s právničkou Věrou Jedličkovou