Jsem mentorovanou dulou Ammadula Akademie. Mám za sebou základní výcvik a nyní získávám zkušenosti k plné certifikaci. Jsem také laktační poradkyní Přirozeného kojení. 

Co Ti mohu nabídnout?

Především kontinuální podporu během celého období těhotenství, porodu a šestinedělí. Ženy by na této cestě neměly být samy. Už od pradávna byly v obklopení žen, které o ně v těchto důležitých životních etapách pečovaly a mělo by tomu tak být i nadále. Dopřejte si péči porodní nebo poporodní duly. 

Otisk, který dostaneme při příchodu na svět už s námi bude celý život.

Nabízím

  • předporodní přípravu - Probrání témat, která se vyskytují během  těhotenství, porodního procesu nebo po porodu při péči o miminko. Můžete si sami zvolit témata, která vás zajimaji více do hloubky. Příprava k porodu probíhá vždy na míru. 
  • doprovod k porodu - Samotný doprovod k porodu, kdy Ti budu plně k dispozici a maximálně Tě podpořím fyzicky i psychicky ve Tvých přáních a rozhodnutích. 
  • poporodní péči - Sejdeme se už před porodem, abychom se lépe poznali a já Vám následně mohla co nejefektivněji pomoci. Mohu Tě opečovat, pomoci s domácností či se starším dítětem. 
  • laktační poradenství - Může být už před porodem v rámci přípravy na kojení nebo pak po porodu při řešení konkrétních potíží s kojením nebo čistě jen jako podpora Tvých kompetencí. 
  • individuální konzultace - Konzultace s dulou na Tebou zvolené téma (příprava k porodu, sestavení porodního přání, výběr porodnice, příprava na kojení). 
  • zpracování placenty - Zpracování placenty na do podoby koktejlu, kapslí (RAW/TČM), tinktury nebo esence